Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Wenger: Cesc ende është i dashuruar në Arsenalin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
barca-messi
Super Moderator
Super Moderator
barca-messi


postime : 35
Join date : 16/04/2010
Mosha : 28

Wenger: Cesc ende është i dashuruar në Arsenalin  Empty
MesazhTitulli: Wenger: Cesc ende është i dashuruar në Arsenalin    Wenger: Cesc ende është i dashuruar në Arsenalin  Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 3:02 pm

Arsene Wenger është i bindur se kapiteni i Cesc Fabregas ende është ‘thellësisht i dashuruar’ në Arsenalin.
Spanjolli këtë verë ishte në prag të kalimit në Barcelona, pasi edhe publikisht deklaroi se dëshiron të rikthehet në Camp Nou, por Arsenali nuk deshi të dëgjojë për largimin e tij dhe refuzoi dy oferta të klubit spanjoll.
Në konferencën e sotme të shtypit Wenger ka thënë se Fabregas ende e do Arsenalin dhe nuk e ka humbur lidhjen me klubin, ku u transferua në shtator të vitit 2003.
“Cesc sillet shumë mirë, edhe krahas të gjithë tregimit, dashuria e tij ndaj klubit kurrë nuk ka qenë e kërcënuar. Mund të kuptoni se ai ishte i shkëputur në mes të Barcelonës dhe mbetjes në Arsenal, por ai vërtet është thellë i dashuruar në këtë klub. Sjellja e tij është plotësisht e duhur”, ka thënë Wenger.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Wenger: Cesc ende është i dashuruar në Arsenalin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: