Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Adriano : " Prioriteti im të zë vend në formacionin bazë ".

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dDarsseeY
Administrator
Administrator


postime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 25

Adriano : " Prioriteti im të zë vend në formacionin bazë ". Empty
MesazhTitulli: Adriano : " Prioriteti im të zë vend në formacionin bazë ".   Adriano : " Prioriteti im të zë vend në formacionin bazë ". Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 1:20 pm

Adriano : " Prioriteti im të zë vend në formacionin bazë ". 2010-010

Për transferin e këtij afati kalimtar Adriano është e qartë se prioriteti i tij është të zë vend në ekipin e parë dhe të kthehet në kombëtaren e Brazilit ." Prioriteti im është të përqendrohem me Barcelonën të gjej një vend në skuadër.Pastaj nese mund te kem një shans tjeter qe ta shfrytezoj atë me Brazilin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Adriano : " Prioriteti im të zë vend në formacionin bazë ".
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: