Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

Share
 

 Mourinho: Nuk njoh ekip më të keq se Barca

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dDarsseeY
Administrator
Administrator


postime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 23

Mourinho: Nuk njoh ekip më të keq se Barca Empty
MesazhTitulli: Mourinho: Nuk njoh ekip më të keq se Barca   Mourinho: Nuk njoh ekip më të keq se Barca Icon_minitimeThu May 06, 2010 5:41 am

Mourinho: Nuk njoh ekip më të keq se Barca F_041918
Trajneri i Interit, Jose Mourinho, ka vazhduar të thumbojë rivalin e tij tashmë të përbetuar, Barcelonën, duke thënë se është klubi më i keq që ai ka njohur ndonjëherë dhe se ai nuk ka pasur një ekip të tillë.
“Nuk më kujtohet të kem pasur ekip, që pas një disfate, ua ka ndaluar kundërshtarëve të festojnë në fushë. Nuk më kujtohet të kem detyruar kundërshtarët të hyjnë në dush”.
“Lojtarët e Barcës? Mirë, ne jemi mësuar me lojtarë të cilët rrëzohen në tokë pas simulimit dhe atë pasi shikojnë gjyqtarin”, theksoi Mourinho duke iu referuar simulimit të Sergio Busquetsit në Camp Nou.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mourinho: Nuk njoh ekip më të keq se Barca
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: