Barcelona News
Mirë se Vini në forumin e klubit Fc Barcelona

Për ndonjë problem na kontaktoni në adresseat

blunt.jaoo@hotmail.com , adoniscooleri@hotmail.com
Barcelona News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barcelona News

BLAUGRANA
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Partneret:WWW.ACMILAN-INFO.TK

 

 Mourinho: Pranojeni humbjen!

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
dDarsseeY
Administrator
Administrator



postime : 244
Join date : 16/04/2010
Mosha : 28

Mourinho: Pranojeni humbjen! Empty
MesazhTitulli: Mourinho: Pranojeni humbjen!   Mourinho: Pranojeni humbjen! Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 12:24 pm

Mourinho: Pranojeni humbjen! F_041914

Duke komentuar ankesat e lojtarëve të Barcelonës ndaj arbitrit portugez Olegario Benquerenca, trajneri Interit, Jose Mourinho, ka thënë se Blaugranët duhet të mësohen ta pranojnë humbjen.
Interi bëri një përmbysje sensacionale të rezultatin në takimin e parë gjysmëfinal të Ligës së Kampionëve, duke e mposhtur Barcelonën me rezultat 3-1.
“Ne nuk jemi më pranë finales, pasi që Barcelona në shtëpi është më shumë se një klub. Do të jetë shumë vështirë”.
“Nuk jam i lumtur për golin e tyre, bëmë një gabim. Por unë dua të them diçka për lojtarët e Barcelonës, ata duhet të jenë kampionë edhe kur të humbin”.
“Ata duhet ta pranojnë se Interi ishte më i fortë dhe kjo ishte e vërteta, në vend se në tunel ta ‘sulmonin’ arbitrin, por mos ndoshta e harruan Ovrebon nga viti i kaluar? Ata nuk kanë kujtesë të mirë”, ka thënë portugezi për Rai Sport
Mbrapsht në krye Shko poshtë
messi10
Super Moderator
Super Moderator
messi10


postime : 264
Join date : 16/04/2010

Mourinho: Pranojeni humbjen! Empty
MesazhTitulli: Re: Mourinho: Pranojeni humbjen!   Mourinho: Pranojeni humbjen! Icon_minitimeSat Apr 24, 2010 3:58 am

mir ke ka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mourinho: Pranojeni humbjen!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pedro: Mourinho do të na bëjë të vuajmë
» Mourinho avancon 7-0 ndaj Messi
» Mourinho: Nuk njoh ekip më të keq se Barca
» mourinho: duhet ta largojmë friken nga barqa

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Barcelona News :: BFC News :: Barca Lajme-
Kërce tek: